ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА ЮРИДИЧНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
 

Реклама


Пошук по сайту
Пошук по назві
книги або статті:
Замовити роботу
Замовити роботу

Від партнерів

НовостiКниги по рубрикам

> алфавитний указатель по авторами книг >6. Матеріально-побутове забезпечення та медичне обслуговування засуджених


54. Створення житлово-побутових умов для засуджених та їх медичне обслуговування здійснюють відповідно до вимог Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України.
55. Засуджених забезпечують речовим майном та продовольством за нормами, встановленими для військовослужбовців строкової служби.
56. Щомісячне грошове забезпечення засуджених у розмірі окладу, встановленого за першим тарифним розрядом для солдатів першого року строкової служби, зараховують на їх особисті рахунки.
57. Засудженим дозволяється мати мило, зубну щітку, зубний порошок або пасту, гребінець, носову хустинку, тютюнові вироби, сірники, приладдя для гоління, чищення одягу та взуття, особисті листи та папір для письма, книги, конверти, ручку та олівці. Вказані предмети, крім установлених за нормами постачання, закуповують організовано за рахунок особистих коштів засуджених у порядку, встановленому командиром дисциплінарного батальйону.
58. Хворих засуджених у разі потреби направляють на лікування до госпіталю. Направлення до госпіталю і повернення до дисциплінарного батальйону здійснюють під конвоєм, за винятком засуджених, яким надано право пересуватися без конвою.
Охорону засуджених, які перебувають на стаціонарному лікуванні, організовує начальник гарнізону згідно з вимогами Статуту гарнізонної та вартової служб Збройних Сил України та Інструкції, затвердженої начальником Генерального штабу Збройних Сил України.
Час перебування на лікуванні в госпіталі зараховується до строку відбування покарання.


Головна сторінка  |  Література  |  Періодичні видання  |  Побажання
Розміщення реклами |  Про бібліотеку


Счетчики


Copyright (c) 2007
Copyright (c) 2021