ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА ЮРИДИЧНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
 

Реклама


Пошук по сайту
Пошук по назві
книги або статті:
Замовити роботу
Замовити роботу

Від партнерів

НовостiКниги по рубрикам

> алфавитний указатель по авторами книг >РОЗДІЛ ПЕРШИЙ ДЕРЖАВА І ФОРМА ЇЇ ПРАВЛІННЯ


Стаття 1. Йорданське Хашимітське королівство є арабською незалежною сувереною державою; його територія неподільна і жодна частина його не може відчужуватися. Йорданський народ є частиною арабської нації. Форма правління – спадково монархічна і представницька.

Стаття 2. Іслам є релігією Держави й арабська мова її офіційною мовою.

Стаття 3. Столиця королівства – місто Амман; перенесення столиці в інше місто може бути зроблено лише на підставі особливого закону.

Стаття 4. Йорданський прапор має такі форму і розміри: його довжина в два рази більше його ширини; він розділений по горизонталі на три рівновеликі і паралельні смуги: верхня – чорна, середня – біла і нижня – зелена. Через усі смуги зі сторіни древка на нього накладений червоний трикутник, основа якого дорівнює ширині прапора, а висота дорівнює половині довжини прапора. У трикутнику вміщена семикінечна зірка, за своїм розміром здатна бути вписаною в коло, діаметр якого дорівнює одній чотирнадцятій частині довжини прапора. Зірка розміщується на трикутнику таким чином, щоб її центр знаходився в точці перетину бісектрис кутів трикутника і щоб вісь, що проходить через один із променів, була б паралельна основі трикутника.


Головна сторінка  |  Література  |  Періодичні видання  |  Побажання
Розміщення реклами |  Про бібліотеку


Счетчики


Copyright (c) 2007
Copyright (c) 2018