ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА ЮРИДИЧНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
 

Реклама


Пошук по сайту
Пошук по назві
книги або статті:
Замовити роботу
Замовити роботу

Від партнерів

НовостiЮридические консультации

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] >>

З якого часу рахується перебіг строку прийняття рішення по адмінправопорушенню за дрібне хуліганство ст.173 КУпАП, згідно ст. 277-- на протязі однієї доби, то з якого часу, чи з моменту затримання правопорушника, чи з моменту надання адмінматеріалу на розгляд начальнику міліції. А якщо правопорушник затриманий в суботу, тобто на вихідний день і слідуючий вихідний день, чи діє в даному випадку принцип перенесення строків прийняття рішення на слідуючий після вихідного неробочого дня день.

Микола / 28.03.2007 | 22:28

На запитання відповідає Мотрич Юрій

Відповідно до ст.ст.221,222 КУпАП  дана категорія справ підвідомча (може розглядатися…) судам або органами внутрішніх справ(міліції).
     З    метою    складання    протоколу    про   адміністративне правопорушення  в разі неможливості скласти його на місці вчинення правопорушення, якщо складення протоколу є обов'язковим, порушника може  бути  доставлено  в  міліцію…(ст.259 КУпАП)

Адміністративне затримання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення,  може  провадитися  лише   органами    (посадовими особами),  уповноваженими  на  те  законами України.
     Адміністративне затримання провадиться органами   внутрішніх  справ  -  при  вчиненні  дрібного хуліганства…ст..262 КУпАП

Загальний строк адміністративного затримання становить не більше 3 годин (ч.1 ст.263 КУпАП), але існують винятки, зокрема - осіб, які вчинили дрібне хуліганство, може бути затримано до розгляду справи суддею або начальником (заступником начальника) органу внутрішніх справ (ч.4 ст.263 КУпАП) Строк адміністративного затримання обчислюється з моменту доставлення порушника для складання протоколу, а особи, яка була в стані сп'яніння, - з часу її витвереження (ч.5 ст.263 КУпАП).

Максимальний строк адміністративного затримання осіб, які вчинили адміністративні правопорушення, для складання протоколу, або розгляду справи по суті становить 3години, а необхідних випадках до трьох діб з повідомленням про це письмово прокуророві протягом 24 годин з моменту затримання;(абз.3 ч.5 ст.11 ЗУ «Про міліцію»)

Справи  про  адміністративні   правопорушення,    передбачені статтею 173 КУпАП,… розглядаються протягом доби,…(ст..273 КУпАП)!!!!!!!!! А тому логічно витікає те, що максимальний строк адміністративного затримання у справі про дрібне хуліганство становить 1 добу.

Адміністративне затримання, особистий огляд,  огляд  речей  і вилучення речей та документів може бути оскаржено  заінтересованою особою у вищестоящий орган (вищестоящій посадовій особі)  відносно органу  (посадової  особи), який застосував ці заходи, прокуророві або до суду (ст..267 КУпАП).

Отже, та обставина, що порушника було затримано у вихідний день, не впливає на перебіг строків адміністративного затримання!!! Що стосується розгляду справи про дрібне хуліганство у вихідний день ( у Вашому випадку в суботу), то справа буде розглянута черговим суддею у встановлені законом строки(протягом доби з моменту затримання).


Задать вопрос

Ваше имя *
Ваш e-mail
Вопрос *
Код*  


Головна сторінка  |  Література  |  Періодичні видання  |  Побажання
Розміщення реклами |  Про бібліотеку


Счетчики


Copyright (c) 2007
Copyright (c) 2019